energo-plus

Євген Корф став членом Наглядової ради Кременчуцького національного університету

Директор НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” Євген Корф став членом Наглядової ради Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (КрНУ).

детально

Інноваційний розвиток: семінар ЕНЕРГО-ПЛЮС з проблематики альтернативної енергетики

ТОВ НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” провело для фахівців компанії внутрішній тренінг “Альтернативна енергетика – частина 1-ша”, присвячений проблематиці сонячної генерації.

детально

Компанія ЕНЕРГО-ПЛЮС увійшла до Національного реєстру надійних партнерів

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "ЕНЕРГО-ПЛЮС" було включене до Незалежного національного реєстру ефективних організацій, рекомендованих до співпраці 2023 року за видом економічної діяльності "Виробництво електророзподільчої та контрольної апаратури".

детально

Директора НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» Євгена Корфа нагороджено медаллю Міноборони України

Науково-виробниче підприємство «ЕНЕРГО-ПЛЮС» долучилося до допомоги українським військовим з перших днів повномасштабного вторгнення. За докладені зусилля директора «ЕНЕРГО-ПЛЮС» Євгена Корфа було нагороджено  медаллю Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України». Церемонія вручення відбулася у центральному офісі компанії у місті Кременчук.

детально

На муралі “Запоріжсталі” вшанували пам'ять предка родичів директора НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” Євгена Корфа

На території комбінату “Запоріжсталь” створили мурал, на якому зобразили особистості, які сприяли розвитку та будівництву Запорізького краю. 

детально

Скористайтесь нашими послугами

+