energo-plus

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГО-ПЛЮС» є одним з провідних підприємств Полтавського регіону у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки. Підприємство здійснює діяльність у сфері проєктування, розробки та модернізації обладнання, монтажу, впровадження, пусконалагодження, наукового та сервісного супроводження систем електропостачання, систем збудження синхронних генераторів та двигунів, систем автоматизованого електропривода різних технологічних механізмів, автоматизованих систем управління технологічними процесами, у тому числі обладнанням ТЕЦ і ТЕС (котельні, трубопроводи пари та гарячої води), систем водопідготовки, водопостачання та водовідведення, систем контролю, діагностики та диспетчеризації технологічних установок, об’єктів електротранспорту та комунального господарства, систем керування металообробними верстатами з ЧПК. Ми амбіційна команда професіоналів, яка прагне бути найкращими у сфері автоматизації технологічних та енергетичних процесів.

Наша місія - розкривати можливості, проектувати та реалізовувати сучасні технології в індивідуальних умовах будь-якого виробництва або процесу. Ключові цінності нашої компанії: - Фінансова стабільність. Базується на системному управлінні компанією, повним фінансовим аналізом очікуваних результатів. Кожен працівник компанії особисто відповідає за раціональне та ефективне використання ресурсів компанії. - Ділова репутація. Прозорість та чесність - запорука нашого успіху у відносинах з партнерами та клієнтами. Ми відкрито аргументуємо свою позицію щодо вибору постачальників та беремо участь в публічних тендерах. Ми дотримуємося чинного законодавства та європейських норм. Ми шануємо корпоративні цінності й керівні принципи, діємо відповідно до внутрішніх політик і процедур. Ми будуємо компанію з довгостроковою та цілеспрямованою перспективою, тому чесний та принциповий розвиток вважаємо одним з основних вектором нашої діяльності. - Команда. Ми професійна команда однодумців, яка рухає вперед компанію. Обіймаючи різні посади ми робимо одну справу та прагнемо спільного успіху. Кожен із нас усвідомлює важливість свого впливу на загальний результат компанії та з відповідальністю ставиться до своєї участі. Ми ставимося до роботи з любов’ю, захопленістю і самовідданістю, як до власного бізнесу, як до справи життя.

ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» протягом тривалого часу є надійним партнером ПрАТ «ПОЛТАВСЬКИЙ ГЗК» (FERREXPO), ТОВ «ЄРИСТІВСЬКИЙ ГЗК» (FERREXPO), СВП «КИЇВСЬКІ ТЕЦ» (ТЕЦ-5, ТЕЦ-6), групи компаній KERNEL, ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» (Дарницька ТЕЦ), ПАТ «УКРТАТНАФТА», ТОВ Фірма «ТЕХНОВА» (Чернігівська ТЕЦ), АТ «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (м. Чернігів), групи компаній «ІНТЕРПАЙП», ТОВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ТЕЦ», ЛМКП «ЛЬВІВТЕПЛОЕНЕРГО», ПРАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ», ПАТ «КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ДОРОЖНІХ МАШИН», ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС, КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ» ТЕЦ-3, ДП «КАЛУСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ-НОВА», КП «ГЛОБИНСЬКЕ», КП «ЛУБНИВОДОКАНАЛ», КП «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» та інших підприємств України. З 2013 року ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» успішно реалізує складні об’єкти будівництва, як «під ключ», так і за окремими напрямками робіт. В даний час наше підприємство має потужний колектив спеціалістів:

 • - п’ять кандидатів технічних наук, лауреатів премії Президента України для молодих науковців, авторів понад тридцяти патентів, а також близько п’ятдесяти наукових публікацій у зарубіжних фахових виданнях;
 • - сертифіковані ГІПи (інженерно-будівельне проектування щодо забезпечення безпеки експлуатації, забезпечення захисту від шуму, кошторисна справа);
 • - понад 50 інженерів та проектувальників, серед яких, у минулому, є переможці всеукраїнських олімпіад з електроенергетики, електротехніки та електромеханіки;
 • - досвідчені монтажники, зварювальники та слюсарі.

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЕНЕРГО-ПЛЮС» відкрите до співпраці та пропонує наступну сучасну продукцію високої якості:

 • - тиристорні та інверторні системи збудження синхронних двигунів, турбо- та гідрогенераторів потужністю до 800МВт;
 • - електричні шафи розподілу електроенергії, керування електроприводами, систем керування технологічними процесами, промислових джерел живлення та таке інше;
 • - електронне обладнання та програмне забезпечення систем керування, реєстрації подій, диспетчеризації електроприводів, систем освітлення, об’єктів електротранспорту та комунального господарства;
 • - зарядні пристрої для швидкого заряджання електромобілів та пасажирського електротранспорту (60/120 кВт, 500 В, 120/240 А, ІР 65) для розвитку екологічної транспортної інфраструктури (в умовах відсутності централізованого електропостачання можуть комплектуватися сонячними та вітровими станціями з акумуляторними накопичувачами енергії);
 • - системи водопостачання, водопідготовки та водовідведення із сучасними системами управління, контролю та моніторингу для забезпечення надійного видобутку, транспортування та очищення води для побутових та промислових об’єктів (в умовах відсутності централізованого електропостачання можуть комплектуватися сонячними та вітровими станціями з акумуляторними накопичувачами енергії).

Також ми готові в найкоротші терміни розглянути, як стандартні, так і індивідуальні завдання. В рамках системи керування процесами, що діє в компанії, для більш глибокого аналізу завдань, що ставлять Клієнти, ми пропонуємо опитувальні листи для спільного оформлення. Ця процедура сприяє максимальному розгляду будь-яких індивідуальних питань. Система реалізації проектів в компанії має структурований характер і комплексний підхід, що в тому числі включає:

 • - індивідуальну взаємодію із Замовником враховуючи нюанси локальних процесів;
 • - розгляд, розрахунок та реалізація будь-яких за складністю завдань, включаючи нестандартні рішення;
 • - залучення до робіт лише досвідчених професіоналів;
 • - системний контроль на всіх стадіях виконання завдань;
 • - аналіз всіх проектних рішень, що розробляються та результатів реалізації.

ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» - науково-виробниче підприємство з 10-ти річним досвідом у проєктуванні, розробці та впровадження систем промислової автоматизації, електропостачання та різних електротехнічних систем. Ми знаходимось в місті Кременчук із філіями та підрозділами у містах Київ, Харків та Запоріжжя. На сьогодні у сфері автоматизації наші інженери виконували наступні роботи:
1) Написання програмного забезпечення (ПЗ) для загальнопромислових, високопродуктивних (Melsec System Q) та флагманських (Modicon M580 із системою гарячого резервування HSBY) серій програмованих логічних контролерів (ПЛК) компаній Siemens, Schneider Electric, Emerson, Mitsubishi Electric, Yaskawa Electric, VIP, K, та ін.
2) Розробка SCADA на основі SIMATIC WinCC, Citect SCADA, Zenon, EasyBuilder та інших.
3) Розробка друкованих плат та програмного забезпечення електронних пристроїв на основі мікроконтролерів STM32 ARM Cortex-M4, Microchip PIC32, dsPIC30 та ін.
4) Розробка ПЗ загального призначення з використанням Java, C#, Python та інших мов програмування та популярних фреймворків.
5) Проектування систем автоматизації, електроприводу, електропостачання, вимірювань та моніторингу, систем збудження синхронних генераторів теплових електричних станцій та гідроелектростанцій у програмних пакетах AutoCAD та EPLAN Electric.
6) Проектування систем керування трубопроводів пари та гарячої води, систем хімводоочищення.
7) Проектування систем водоочистки промислових стоків. Ми будемо раді поділитися своїми знаннями та досвідом з міжнародними партнерами, сприяючи прискоренню їхнього зростання в галузі промислової автоматизації та енергетики.

Підприємство ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» є надійним партнером ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ЕКОСОФТ». В рамках проектів наша компанія виконує поставку обладнання, виготовленого ТОВ «НВО «ЕКОСОФТ» відповідно до технічного завдання, його монтаж, пусконалагодження, обслуговування, а також оформлення і здачу виконавчої документації.

Пропонуємо звернути Вашу увагу на такі конкурентні переваги нашої компанії: - підприємство ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» є офіційним дилером ТОВ «НВО «ЕКОСОФТ», яка в свою чергу входить до міжнародної групи BWT. Ми пропонуємо реагенти для водно-хімічного режиму котлів і оборотних циклів виробництва компанії BWT, що є одним з лідерів світового ринку водопідготовки. Ці реагенти відрізняються високою ефективністю й мінімальними операційними витратами. які на 15-20 % менше ніж у аналогічних компаній, та успішно застосовуються на Кропивницькому, Полтавському та Старокостянтинівському ОЕЗ. Програма реагентної обробки виконується за безпосередньої участі технічних фахівців групи BWT. Після стабілізації системи та виходу на технологічний режим обладнання, витрати на програму комплексної реагентної обробки будуть додатково знижені за рахунок зменшення дозування та переведення на інші типи реагентів;
- оперативність виконання доручених нам робіт;
- фахівці нашого підприємства мають досвід виконання робіт підвищеної складності з монтажу трубопроводів та обладнання;
- вигідне географічне розташування нашої компанії з особистою технологічною базою та промисловими складами. Слід також зазначити, що системи збудження синхронних гідро- і турбогенераторів на сьогоднішній день є одними з найпотужніших, найскладніших і найвідповідальніших серед силових електротехнічних систем і систем електричного приводу. Участь у розробці, монтажі та пусконалагодженні таких систем підтверджує високий рівень кваліфікації працівників підприємства. Для проведення детальних розрахунків електричної мережі, включаючи моделювання перехідних процесів, розрахунків струмів КЗ відповідно до вимог стандартів МЕК 60909, проведення модального аналізу для перевірки налаштування систем автоматичних регуляторів збудження синхронних генераторів у 2018 році ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» придбало ПЗ DigSilent Power Factory. Дане ПЗ розроблено фахівцями Німеччини та широко поширене в Європейському енергетичному об’єднанні ENTOS-E та НЕК «Укренерго». Це дозволяє спеціалістам ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» виконувати аналіз електричних мереж з урахуванням сучасних моделей альтернативної генерації відповідно до вимог Кодексу електричних мереж системи розподілу та Кодексу мереж системи передачі. Дане ПЗ також використовується фахівцями АТ «Полтаваобленерго» щодо аналізу впливу альтернативної генерації при видачі технічних умов підключення до електричних мереж. Сьогодні нашим підприємством виконано детальні розрахунки електричних мереж РДЦ Північного регіону (Харківська, Полтавська, Сумська, Донецька та Луганська обл.), РДЦ Центрального регіону (Київська, Житомирська, Чернігівська, Черкаська обл.). Підприємство має всю необхідну дозвільну документацію, оснащену власну електротехнічну лабораторію, випробувальні стенди, ліцензійне програмне забезпечення, повний набір інструментів. Підприємство має дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки (монтаж, демонтаж, ремонт, налагодження, технічне обслуговування тощо) з електрообладнанням напругою до 330кВ, та може виконувати роботи будь-якої категорії складності та класу наслідків, включаючи СС-3. Враховуючи вищевикладене, досвід роботи з різними компаніями та підприємствами, а також значний технічний досвід наших фахівців у реалізації складних технічних завдань, пропонуємо Вам наші послуги!

З початком прямої російської агресії проти України і по теперішній час, компанія ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» бере безпосередню участь у виконанні аварійно-відновлювальних робіт на об’єктах критичної інфраструктури, зокрема на найбільших підприємствах України енергетичної та промислової галузі. У процесі виконання робіт реалізовувався ремонт обладнання різного технологічного призначення, починаючи від простих металоконструкцій, закінчуючи складними електромеханічними, генерувальними та розподільними агрегатами, з подальшим пусконалагодженням і введенням в експлуатацію. Аварійно-відновлювальні роботи, які ми виконуємо, мають високу технологічну складність, оскільки наслідки від російських ракетних ударів характеризуються значними руйнуваннями, зокрема прихованими, внутрішньоагрегатними ушкодженнями, які складно діагностуються. Розуміючи фактор дефіциту на ринку України нового обладнання та його елементів, практично у всіх випадках нами розробляється індивідуальна технологія ремонту із застосуванням наявної ремонтної бази та реалізацією власних рішень. Це дає змогу ввести в експлуатацію ремонтований об’єкт у найкоротші терміни. Оперативність і надійність під час виконання цих робіт розглядаються, як ключові чинники для досягнення позитивного результату. З метою реалізації оперативних робіт, у компанії створено групу оперативного реагування, яка в разі виникнення аварійних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, готова організувати аварійно-відновлювальні роботи в найкоротші терміни.

+