energo-plus

Фахівці НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» взяли участь у Дні енергетика в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського

8 грудня 2023 року став днем, присвяченим Дню енергетика в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського (КрНУ). День відкритих дверей за спеціальністю 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка зібрав студентів, випускників та фахівців галузі, які мали унікальну можливість поглибити свої знання та обмінятися досвідом.

Захід, організований КрНУ спільно з НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС», став платформою для обговорення важливих аспектів української енергетики та демонстрацією новітніх розробок і досягнень в галузі.

Під час круглого столу на тему: «Підготовка конкурентоспроможних фахівців електроенергетичної галузі. Теорія і практика» були обговорені актуальні питання. 

Представники КрНУ познайомили всіх присутніх з перевагами навчання в університеті, підкресливши його роль у формуванні висококваліфікованих спеціалістів.

 

Технічний директор ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС» Андрій Калінов висвітлив аспекти взаємодії бізнесу та освітніх інституцій, що є ключовим шляхом для розвитку галузі:
«З однієї сторони представники бізнесу та підприємств повинні сприяти посиленню практичної складової навчання учнів та студентів училищ, технікумів, коледжів та ВНЗ шляхом надання баз практик, участі у розвитку матеріально-технічної бази навчальних закладів, залучення власних спеціалістів у навчальний процес. Також необхідне залучення представників ВНЗ у виконання робіт з досліджень актуальних проблем виробництв, участь у спільних розробках продукції, створення проєктних рішень, виконання пусконалагоджувальних робіт, створення спільних робочих груп та стартапів з розробки та впровадження високотехнологічної та наукомісткої продукції. З іншої сторони, вищі навчальні заклади повинні посилювати теоретичну та практичну складові підготовки студентів, відроджувати аспірантуру як основного шляху підготовки кадрів вищої кваліфікації, переорієнтовувати напрямки наукових досліджень на реальні проблеми електротехнічної галузі України та світу, змінювати загалом парадигму виконання та представлення результатів наукових досліджень».

Представником НЕК «УКРЕНЕРГО» акцент був зроблений на питаннях підвищення динамічної стійкості енергетичних систем України та методах подолання наслідків російських обстрілів енергетичних об’єктів. 

В рамках заходу відбулася науково-технічна виставка, що зібрала представників виробничого сектору та дистриб'юторів промислового обладнання, серед яких: ТОВ «ЕНЕРГО-ПЛЮС», ДП «СВ Альтера-Кременчук», ТОВ «Шлях краси», ТОВ «Автоматизація майбутнього». 

День енергетика в Кременчуцькому національному університеті став не лише святом для студентів, випускників та фахівців, але й важливим кроком у розвитку енергетики в Україні. Обмін ідеями та досвідом сприятиме якісній підготовці майбутніх лідерів у сфері енергетики.

 


 

Вітаємо колег та партнерів з Днем енергетика

Дорогі колеги та партнери!

З початку заснування компанії НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” ми разом працюємо, щоб зробити енергетику нашої держави стійкою й незалежною. Сьогодні я хочу висловити найглибшу подяку й повагу кожному, хто обрав професію енергетика та гідно виконує свої професійні обов'язки у такий важливий для нашої країни час.

Ваша робота є неоціненною в умовах повномасштабної війни! Ми точно стали сильнішими і, попри все, здолаємо всі виклики, що стоять перед нами сьогодні. Бажаю професійного зростання, віри в перемогу, наснаги та мудрості!

Вшануймо пам'ять колег, які загинули, виконуючи свій професійний обов'язок. Наша єдність та відданість справі є найкращим проявом поваги до тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

З повагою, Євген Корф

 

На муралі “Запоріжсталі” вшанували пам'ять предка родичів директора НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” Євгена Корфа

Цей арт-об'єкт з'явився в рамках проєкту "Кожен із нас – герой. Кожен – частина новітньої історії". Автор портретів – український мураліст Саша Корбан.

Зображені на муралі особистості – представники культури, архітектури, науки та спорту. Вони вивчали Запорізький край, розвивали його, боролися за освіту українською мовою та прославляли Запоріжжя на спортивному Олімпі.

Зокрема, серед зображених на муралі і Микола Корф (1834-1883),  відомий педагог і просвітник, земський діяч, почесний член Женевської Академії наук. Згідно генеалогічних досліджень, Микола Корф є предком директора НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” Євгена Корфа.

“Надзвичайно приємно, що сьогодні відкривають невідомі сторінки історії нашого краю та відзначають людей, які зробили значний внесок у освітню галузь. Ми маємо знати більше про людей, які не увійшли в підручники з історії, проте безпосередньо змінили її хід та вплинули на розвиток української мови, відкриття українських шкіл та бібліотек”, – прокоментував Євген Корф.

Ім'я Миколи Корфа довгий час залишалося прихованим радянською владою, і лише з 1980-х років його вклад у розвиток освіти став відомим. Все своє життя він присвятив відстоюванню права українських дітей на навчання рідною мовою в початковій школі. Микола Корф відкрив більше сорока початкових шкіл у селах Дніпропетровщини. Його інноваційний підхід до освіти став фундаментом створення
"корфовських тризимок" – сільських школах, де один вчитель надавав уроки одразу у трьох класах, з тримісячним терміном навчання.

Важливим аспектом діяльності Миколи Корфа було заснування перших сільських бібліотек при школах у Запорізькій області, якими користувались і діти, і дорослі селяни.
Також на муралі зображені відомі діячі: Яков Новицький (1847-1925), Володимир Магар (1900-1965), Сергій Василевський (1917-1999), Фелікс Мовчановський (1852-1921), Павло Чижевський (1860-1925), Яков Пунькін (1921-1994), Анатолій Бойко (1960-2010).


 

Фото використане з матеріалу сайту ria-m.tv

Скористайтесь нашими послугами

+