Розробка системи незалежного тиристорного збудження СНВТГ-600-200-1,6-УХЛ4 за проєктом «Введення в експлуатацію парової турбіни, встановленої на електростанції»
КЛІЄНТ
РІК РЕАЛІЗАЦІЇ
2021—2023
ХАРАКТЕР РОБІТ
Проектування, виготовлення, пусконалагодження системи незалежного тиристорного збудження СНВТГ-600-600-200-1,6- УХЛ4 (НВТОВ «ПРЕОБРАЗОВАТЕЛЬНАЯ ТЕХНИКА»), шаф захистів турбогенератора на базі терміналів АВВ REG 670 (з розрахунком уставок захистів), системи синхронізації на базі АВВ SYNCHROTACT 6 SYN6201
Використане обладнання, особливості виконання робіт
- Система незалежного тиристорного збудження СНВТГ-600-200-1,6-УХЛ4 з примусовим повітряним охолодженням, шафи захистів турбогенератора на базі терміналів АВВ REG 670, система синхронізації на базі АВВ SYNCHROTACT 6 SYN6201.
Проєктування
Монтажні роботи
Пусконалагодження
Схожі проєкти
Будівельно-монтажні та пусконалагоджувальні роботи з реконструкції першого енергоблоку з повною замі...
Заміна електромашинного збудника турбогенератора ТВ-60-2 та АРЗ типу РОА на систему самозбудження ти...
Заміна наявної одноканальної системи тиристорного самозбудження СТС-300-2000-2,5-УХЛ4 ТГ-3 на двокан...
Модернізація ТГ ст.№1. Заміна робочого електромашинного збудника ТГ №1 на систему тиристорного збудж...
Повна профілактична перевірка, відновлювальний ремонт К(В) та випробування системи самозбудження тир...
Постачання тиристорних систем самозбудження гідрогенераторів типу ССГГ-1250-460-2УХЛ4
Реконструкція енергоблока ст. №7 потужністю 800 МВт. Реконструкція системи керування для приведення ...
Реконструкція системи збудження турбогенератора потужністю 25 МВт (заміна збудника ВТ-120-3000 турбо...
Технічне переоснащення системи збудження Г-1 ТВВ-320 ст. № 1
Виникли запитання?
Ви хочете дізнатися більше про продукцію чи послуги ТОВ «НВП «ЕНЕРГО-ПЛЮС»? Заповніть форму і наш менеджер по роботі з клієнтами обов’язково зв’яжеться з вами найближчим часом!
Написати нам 

